Festiwal

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Artystów Zdolni do Wszystkiego ma zaszczyt zaprosić na 7. Lubuski Festiwal Muzyczny, który odbędzie się od 13 kwietnia do 6 lipca 2019 roku w Zielonej Górze, Kostrzynie nad Odrą, Łagowie oraz na terenie całego województwa lubuskiego.

Kolejna edycja festiwalu to kontynuacja Międzynarodowych Kursów Mistrzowskich, które odniosły wielki sukces i uświadomiły nam jak ważne i potrzebne są spotkania środowisk artystycznych, wymiany myśli i spostrzeżeń związanych z kulturą oraz sztuką, chęci dalszego rozwoju zawodowego.

Lubuski Festiwal Muzyczny to możliwość spotkania najwybitniejszych artystów z całego świata, a także liczne koncerty, recitale, konkursy, pokazy filmowe czy wykłady z zakresu psychologii motywacji.

 
W sobotę 11 maja 2019 o godzinie 19.00 odbędzie się koncert inauguracyjny 7. Lubuskiego Festiwalu Muzycznego na którym wystąpią: Grupa MoCarta & Reed Connection Trio. Gospodarze wieczoru, muzycy tworzący trio stroikowe Reed Connection z okazji 10-lecia swojej działalności artystycznej postanowili zaprosić do wspólnego koncertu znamienitych gości - Grupę MoCarta.
 
Zapraszamy również bardzo serdecznie uczniów, studentów, zawodowych muzyków oraz nauczycieli do wzięcia udziału  w kursie mistrzowskim klasy oboju, który odbędzie się w  dniach od 19-22 marca 2019 w Zielonej Górze. 
Wykładowcą kursów będzie znakomity francuski oboista i pedagog David Walter (Conservatoire National Supérieur de Musique de Paris).  Zgłoszenia online będą dostępne w dziale KURSY od 1 lutego 2019 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

Michał Mogiła
Prezes Stowarzyszenia Artystów Zdolni do Wszystkiego