Program


V LUBUSKI FESTIWAL MUZYCZNY   29.04.2017 - 30.04.2017

 

LUBUSKIE KURSY MISTRZOWSKIE   6.04.2017 - 9.04.2017

 

Muzeum Ziemi Lubuskiej, Regionalne Centrum Animacji Kultury Zielona Góra

 

Arkadiusz Krupa – obój

Renata Kuczyńska - śpiew solowy

Janusz Wawrowski – skrzypce

Krzysztof Tymendorf - altówka, zespoły kameralne

 
Statek Kultury - scena dolna
Cigacice


godz. 19:00

Michał Mogiła - obój
Kwartet smyczkowy "Aquila"
Mateusz Mróz - skrzypce
Katarzyna Mizera - skrzypce
Grzegorz Sadowski - altowka
Anna Szul - wiolonczela

Program: Mozart, Grieg
 
Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze

godz. 19:00

Koncert Inauguracyjny  

Adela Konop - śpiew
Maciej Afanasjew – skrzypce
Karol Szymanowski - marimba

Program: muzyka rozrywkowa
 
KOSTRZYN NAD ODRĄ

Joanna Woś - sopran
Mateusz Mróz - skrzypce
Katarzyna Mizera - skrzypce
Krzysztof Tymendorf - altówka
Anna Szul - wiolonczela
Paweł Pawłowicz - klawesyn
Karolina Maszk- Mogiła - flet
Michał Mogiła - obój
Adam Kędzierski - fagot

kierownictwo artystyczne: Michał Mogiła

PROGRAM:
G. F. Handel - Koncert obojowy g-moll HWV 287
J.S.Bach - Kantata BWV 209 Non sa che sia dolore
W.A.Mozart - Exsultate, jubilate, K.165
 
Koncert kameralny "Filharmonicy Zielonogórscy dzieciom”  

18:00
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Franciszka Liszta w Głogowie

Artyści:
Michał Mogiła, Mateusz Mróz, Katarzyna Mizera, 
Anna Szul, Aleksander Lasek, Agnieszka Lasek

Program:
Muzyka filmowa oraz muzyka z najpiękniejszych polskich bajek – koncert edukacyjny dla najmłodszych
 
Koncert kameralny "Filharmonicy Zielonogórscy dzieciom”  

11:00
Centrum Kultury ,,Zamek” w Kożuchowie

12:30
Powiatowy Dom Dziecka w Gubinie

Artyści:
Michał Mogiła, Mateusz Mróz, Katarzyna Mizera, 
Anna Szul, Aleksander Lasek, Agnieszka Lasek

Program:
Muzyka filmowa oraz muzyka z najpiękniejszych polskich bajek – koncert edukacyjny dla najmłodszych
 
Recital aktorski Aleksandra Podolaka "Powieść o rozumnej dziewczynie" wg Bolesława Leśmiana  

Ośrodek Wypoczynkowy "Leśnik"

godz. 21:00

Aleksander Podolak - recytacje
Marek Zalewski – fortepian
Jerzy Dutkiewicz – kontrabas
Karolina Maszk-Mogiła – flet
Rafał Dołęga – fagot
 
Krzysztof Napiórkowski & Filharmonicy Zielonogórscy 
Celina Kotz & Michał Mogiła
 

Zamek Joannitów w Łagowie

godz. 21:00

Krzysztof Napiórkowski – śpiew, fortepian
Kwartet smyczkowy Filharmonii Zielonogórskiej:
Mateusz Mróz – skrzypce
Katarzyna Mizera – skrzypce
Jolanta Duszeńko – Lachowicz – altówka
Anna Szul – wiolonczela

W programie utwory z najnowszej płyty artysty ,,Twardowski x 10”.

Celina Kotz – skrzypce
Michał Mogiła – obój

Program: J.S. Bach
 

x